Už viac ako štyri desaťročia sa venujeme vývoju a výrobe funkčného oblečenia, na ktoré sa môžete spoľahnúť nielen pri bežnom nosení, ale predovšetkým pri vysokej fyzickej záťaži aj v tých najnáročnejších podmienkach. Počas nášho pôsobenia sme sa stretli s množstvom výziev a dokázali prekonať niekoľko míľnikov. Začínali sme ako jedny z prvých saplikácií syntetických vlákien do športového oblečenia, postupne sme sa z výrobcu termobielizne vypracovali v tradičnú, obľúbenú značku so záberom od cyklistiky po fitness oblečenie. Prispela k tomu aj obchodná spolupráca so spoločnosťou Sportisimo, v súčasnosti najväčším českým predajcom športového vybavenia s presahom aj na európsky trh.
 
Hlavná úloha, ktorá dlhodobo stojí pred nami, je poskytovať našim zákazníkom kvalitné produkty za dostupnú cenu. Vieme, že výzvy sa lepšie zvládajú s tým správnym partnerom, a práve preto sme sa vo februári tohto roku stali súčasťou spoločnosti Sportisimo. Vďaka tejto akvizícii sa nám otvára možnosť preniknúť na ďalšie európske trhy a ponúknuť zákazníkom širšie portfólio športového vybavenia.
 

TO DÔLEŽITÉ BEŽÍ ĎALEJ

Náš tím, vízia aj tradičné hodnoty značky zostávajú bez zmeny. Aj naďalej pre vás budeme vyvíjať čo najkvalitnejšie funkčné oblečenie a zároveň zaisťovať jeho výrobu tak, aby ste si mohli športovanie užívať v maximálnom pohodlí.
 

ROZŠÍRENÁ SIEŤ VÝDAJNÝCH MIEST PO CELEJ SR

Nová spolupráca s predajnou sieťou Sportisimo nám umožní zlepšiť dostupnosť našich produktov pre športovcov v celej Českej republike aj na Slovensku. Naše tri kamenné predajne v Prahe, Brne a Ostrave budú postupne uzavreté a nahradené viac ako 100 novými výdajnými miestami práve v predajniach Sportisimo. Novo pridávame do nákupného košíka možnosť tu e-shopové objednávky vyzdvihovať. Zároveň je možné na predajniach tovar vrátiť. Táto novo začínajúca etapa je pre Klimatex veľkým krokom dopredu! Pokiaľ by sme na jej začiatku narazili na nejaké prekážky, prosíme vás o trpezlivosť. Uvedomujeme si, že týmto prijímame veľký záväzok aj smerom k vám, našim zákazníkom. Najmä potom ten, že všetky zmeny v oblasti kvality a dodávok našich produktov povedú k spríjemneniu vášho nakupovania. Môžeme vám sľúbiť, že pre to urobíme maximum!
 

ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ

Kde bude možné nakúpiť alebo vyskúšať produkty Klimatex?

Rovnako ako doteraz je možné nakupovať online na e-shopoch www.klimatex.sk a www.sportisimo.sk. Naďalej zostáva aj možnosť vyskúšania a nákupu produktov Klimatex vo všetkých kamenných predajniach Sportisimo, ktorých zoznam nájdete tu.
 

Ako môžem vrátiť alebo reklamovať tovar Klimatex?

Tovar zakúpený pod spoločnosťou Klimatex, a.s. je možné vrátiť alebo reklamovať štandardnou cestou uvedenou v sekcii Výmena, vrátenie a reklamácia. Tovar je možné zaslať na sklad v Ostrave, poprípade všetko vybaviť na jednej z predajní Sportisima.
 

Od kedy bude možné vyzdvihnúť objednávky na predajniach Sportisimo?

Tovar Klimatex je možné vyzdvihnúť na ktorejkoľvek predajni Sportisimo od 11. 9. 2023. Ak je vybraný produkt na danej predajni skladom, je možné ho rezervovať a ešte v ten istý deň vyzdvihnúť.
 

Na koho sa môžem obrátiť v prípade otázok alebo problémov so objednávkami?

V prípade, že si neviete rady alebo potrebujete s výberom poradiť, sme tu pre vás na e-mailovej adrese: eshop@klimatex.cz a Zákazníckej linke +420 226 254 899 (Po - Nie: 8:00 - 20:00)